אודות האתר אודות גלי מן התקשורת תקנון האתר
גלי צבי-ויס
דף הבית
גלי צבי-ויס
דוא"ל:
סיסמה:
שכחת?  הרשמה
כרגע באתר 199 יוצרים
חיפוש
נקבה
תאריך לידה: 1/6/1986
שלום שמי אילנה את השירים אני כותבת לא שנה ראשונה ובנוסף גם סיפורים.
E-Mail:
תאריך כניסה אחרון:
28/08/2018 09:07:10

נושא: כתב ניטשה.

 
העלתה לדיון:
נורית ליברמן.

 

במת הדיון פתוחה להצעות החברים.

שאלות נפוצות>>

"דרך המילים"
הוא אתר מארח.
גלי צבי ויס ו/או
ההנהלה הטכנית 
של "דרך המילים",
אינם אחראים על
תמונות המועלות
לאתר ומוגנות
בזכויות יוצרים
ועל כל קנין
רוחני אחר.
העלאת היצירות
והתמונות באחריות
היוצר/ת בלבד.
חזרה ליצירות
נצנצונים - הלנה הנריך סיפורים (8/8/2018-14:11) 495 צפו ביצירה משתמשים רשומים צפו ביצירה
קטע זה יהיה קשור קצת באימוני הכתיבה הקודמים, שעשיתי שבהם אני ניסיתי לפתח את המילה"נצנצונים".  וליכתוב אולי קטע קטן שבו אתם החברים והקוראים תוכלו אולי להיכנס יחד איתי לסיפור. וליראות אותי לא רק שוחה ומשחקת טניס, אבל גם כותבת על נושאים שונים ומעניינים . אולי בדומה לגיבורת הסיפור הספורטיבי הראשון,שכתבתי אותו בתור סיפור הנסיון הראשון ביגלל שאף פעם לא עסקתי בכתיבה. למורות  שאת הכתיבה אני התחלתי מזה כבר אולי ארבע שנים (הכוונה לכתיבה בתור עיסוק), שמזה בערך שנתיים אני כבר כותבת סיפורים שכל אחד מהם זה מין קטע בחיים אולי אישיים או אולי של משהו אחר שפשוט ניכנס  למצב שלי ומתחיל את הסיפור מנקודת המבט של משהי שהיא אולי בעלת קושי קטן. (הכוונה לקושי פיזי) שבאיזה שהוא שלב מצליחה להיתגבר על הבעיות שלה ומצליחה להשיג את מטרת הסיפור.
אז הנה כמו שאתםרואים החברים, זה בעצם היה הרקע לשיעורים שנתנה לי החברה שלי. שבתור שיעורים הוציא נושא לכתיבה . בתור יציאה לטיול עם גיבור שקיים בחיים. ולספר לו את הדבר המצחיק שקרה לנו וליכתוב את תגובתו. אז אני כרגע רוצה להתחיל בקטע שקרה לי לפני שבוכ אומרת לקוראים הסופרת אילנה שרון, שהקטע יהיה כתוב עליו.
זה קרה לאילנה מבלי שאילנה הייתה יודעת , שמיקי יכול להגיע גם לקריה שלה שהיא קריית חיים. ששם גרה לה הבחורה הזאת, ורק אחרי חודש בערך היא רואה את החברים שלה . ואומרת  לעצמה  בראש שלמה שלא תפגשי אותו, אולי יהיה לך מזל להציע לו יציאה לטיול באיזור רמת גן לגן החיות וגם לספר לו איזה קטע מצחיק וליכתוב את תגובתו על הדבר המצחיק
מה אני אכתוב אמרה לעצמה  אילנה שרון , ופתאום הגיע לה רעיון מדליק הרי לי יש כבר את הספר של הסופרת והמשוררת אילנה ריצ'י אני יודעת מה אני יעשה אני אילך ליקנות לי את האוסף הסיפורים  של אילנה שכוללים את הסיפורים "תחרות החלומות" ואת "הסיפור האוסטרי" , כדי לקרוא אותם בדרך לבית הספר כדי בערב לספר איזה קטע מתוך הסיפור השני " הסיפור האוסטרי" שאותו אילנה גם קראה במהירות .ומה שנישאר לה בזיכרון זה ההיפוך דמויות שהיא החליטה  שאת הקטע הזה אילנה מספרת למיקי שרון, שהיא בטוחה שהוא גם יהיה בטיול הזה. והיא צדקה כי לאחר בערך שבוע היא יצאה לטיול לגן החיות ברמת גן , שבנוסף לשם גם יצא מיקי עם קבוצת התיירים מאיזור המרכז. שאילנה הזמינה אותו לסיור בגן החיות ששם היו להם כל מני חיות כמו ציפורים ,נמרים, נחשים, צפרדעים, צבים ותנינים. וזה בעצם היה הטיול שבו היה אפשר ליראות את אילנה מצתרפת למיקי חברה והולכת יחד איתו לסיור שבמהלכו היא גם מספרת לו את הקטע המצחיק שהיה בספר אשר היא קראה . שעליו צחקה גם אילנה ויחד איתה גם צחק ידידה לתאטרון ולשירים מיקי שרון, שבתור תגובה אמר שזה בעצם אני זה ששופט אותו כאן בסיפור הזה . ולי זה היה מפתיע ליראות את המשתתף בחוג הטניס עובר את התחרות השירה "כוכב הצפון" , פשוט יפה זה מה שאני יגיד לך ובאמת החברה והסופרת הזאת כותבת טוב.
חזרה ליצירות
יצוא ל-Word יצוא ל-Word שלח לחבר שלח לחבר גרסה להדפסה גרסה להדפסה

 

  ללא תגובות תודה על ההמלצה / גלי צבי-ויס 8/8/2018
  פתח תגובות נצנצונים / הלנה הנריך 8/8/2018 [ מס' תגובות : 1]
    את כותבת נהדר! ואני נרגשת לקרוא על החיים שלך. יום נפלא הלנה יקרה. / גלי צבי-ויס 9/8/2018
  ללא תגובות כן , זה היה הסיפור הקצר הראשון שכתבתי / הלנה הנריך 9/8/2018
כל היצירות סיפורים שירים ראיונות תחרות מאמרים הודעות אתיקה יוצרים במת דיון פטפטת
בניית אתרים בניית אתרים Media4u | חנות אינטרנטית