אודות האתר אודות גלי מן התקשורת תקנון האתר
גלי צבי-ויס
דף הבית
גלי צבי-ויס
דוא"ל:
סיסמה:
שכחת?  הרשמה
כרגע באתר 212 יוצרים
חיפוש
נקבה
תאריך לידה: 5/9/1959
אוהבת לכתוב שירים וסיפורים
E-Mail:
תאריך כניסה אחרון:
08/06/2020 17:55:53

 
נושא: חיוך!.

 

העלה לדיון:
יקי דסא.
 
 

במת הדיון פתוחה להצעות החברים.

שאלות נפוצות>>

"דרך המילים"
הוא אתר מארח.
גלי צבי ויס ו/או
ההנהלה הטכנית 
של "דרך המילים",
אינם אחראים על
תמונות המועלות
לאתר ומוגנות
בזכויות יוצרים
ועל כל קנין
רוחני אחר.
העלאת היצירות
והתמונות באחריות
היוצר/ת בלבד.
חזרה ליצירות
לא האמינה שזה קרה לה - איריסיקה סיפורים (24/3/2020-16:35) 278 צפו ביצירה משתמשים רשומים צפו ביצירה

היא לא האמינה שזה יקרה לה/איריס לוי /22.3.20/

עוד יום בצל הקורונה

היא ישבה במכונית השחורה המבריקה שנת 2020 שרק רכשה לפני פחות מחודש זאת הייתה שעת ערב מאוחרת קרוב לשעה עשר.בחוזרה מעוד יום של סבב פגישות כבר חלמה להגיע הביתה להתכרבל במיטה עם תה צמחים ,וספר טוב.

על הכביש המהיר הייתה תנועה ערה של מכוניות שמהירות נסיעתם נשמעה כרוח שורקת ביום חורף ,שלפתע המכונית החלה לטרטר ולהשמיע רעשים ,מה קורה מה קורה ? לא יתכן מה אעשה איך אעצור איפה? אחרי רגע התעשתה אותתה ועמדה בשולי הכביש  עם אורות מהבהבים. בעודה מנסה לחייג  לשירותי הגרר ראתה שהסוללה עומדת להיגמר ודווקא היום שכחה את המטען הנייד בפינת האוכל .בשירותי  הגרר ענו לה לאחר כרבע שעה וכשציינה את המיקום אמרו שיגיעו תוך שעה עד שעתיים. היא השעינה את ראשה על המשענת ומנעה מעיניה להיעצם גם שהשירים מהרדיו היו שקטים לשעת ליל זאת. הרעב החל להציק לה וכשפתחה את התיק שתמיד היו בו מיני נשנושים קלים מצאה חבילת קרקרים יחידה  היא החלה לכרסם כן צריך עם זה איזה כוס תה או קפה, אבל זה מה יש שוב  הביטה  במראה לראות אולי הגרר מגיע הפחד והעייפות השתלט עלייה שממולה עמדה כרכרה לבנה עם מושבים אדומים שגלגליה גדולים , אליה היו רתומים שני סוסים לבנים ויפים שכתר  נוצות  לבן מעטר את ראשם על המושב ישב  העגלון בבגד לבן וכובע שחור רחב שוליים על ראשו .הוא ירד מהכרכרה הושיט את ידו והורה לה לעלות ולשבת בלי הסוס עלתה לכרכרה שהרוח הקרירה נושפת בעורפה עוד נתן לה העגלון שמיכה משובצת לחמם את גופה. הדרך הייתה מרהיבה מסביב לשדות מוריקים ועצים בפריחת האביב  קרן שמש ראשונה החלה להפציע ולחמם את גופה הם נעצרו ,ושם מרחוק היא זיהתה אותו בגלימה מזהב והילה קורנת מעל ראשו הוא הסב פניו וחיוכו הרטיט את לבה ניסתה להניע ידיה שיבוא אליה שיעלה  על הכרכרה אך ידיה קפאו במקומם .

גברת  גברת  נקש על חלון הרכב   גבר גדול עם זיפי זקן את הזמנת גרר מה אפשר לעזור? ברתיעה קלה שפשפה את עיניה, לאחר כשעה מצאה את עצמה במיטה מכורבלת בשמיכה,  על השידה כוס תה  ובידה וספר פתוח בעמוד 130 .המכונית  השחורה המבריקה חנתה בחניה .

 

חזרה ליצירות
יצוא ל-Word יצוא ל-Word שלח לחבר שלח לחבר גרסה להדפסה גרסה להדפסה

 

  ללא תגובות בתוך הספר / גלי צבי-ויס 25/3/2020
  ללא תגובות / שמואל כהן 26/3/2020
כל היצירות סיפורים שירים ראיונות תחרות מאמרים הודעות אתיקה יוצרים במת דיון פטפטת
בניית אתרים בניית אתרים Media4u | חנות אינטרנטית