אודות האתר אודות גלי מן התקשורת תקנון האתר
גלי צבי-ויס
דף הבית
גלי צבי-ויס
דוא"ל:
סיסמה:
שכחת?  הרשמה
כרגע באתר 212 יוצרים
חיפוש
נקבה
תאריך לידה: 1/6/1986
שלום שמי אילנה את השירים אני כותבת לא שנה ראשונה ובנוסף גם סיפורים.
E-Mail:
תאריך כניסה אחרון:
28/08/2018 09:07:10

נושא: כתב ניטשה.

 
העלתה לדיון:
נורית ליברמן.

 

במת הדיון פתוחה להצעות החברים.

שאלות נפוצות>>

"דרך המילים"
הוא אתר מארח.
גלי צבי ויס ו/או
ההנהלה הטכנית 
של "דרך המילים",
אינם אחראים על
תמונות המועלות
לאתר ומוגנות
בזכויות יוצרים
ועל כל קנין
רוחני אחר.
העלאת היצירות
והתמונות באחריות
היוצר/ת בלבד.
חזרה ליצירות
אילת עיר האוהבים - הלנה הנריך סיפורים (10/8/2018-19:10) 551 צפו ביצירה משתמשים רשומים צפו ביצירה

דווקה למה לא זה רעיון מדליק אומר לעצמו רוני, שהחליט שאני צריך להגיע לאיזור הצפון. כדי לחפש לי משהי שתיכתוב לי את השירים , על מנת שאני יוכל להמשיך את דרכי בתור אחד המלחינים המוצלחים של הארץ. ארץ של שירים והמנגינות, ארץ של טבע והמון דברים נוספים ניפלאים שכרגע לא ניראים לעין . אבל כשמטיילים אצלי בשכונה או בשכונה אחרת , אז מרגישים כמו בחו”ל אפילו שלא יצאנו החוצה.
הכון זה האמת זאת אני רוני אורית, שכרגע חזרתי מטיול באילת . שאילת בישבילי זה כמו מדינה קטנה שלה שטח משלה , שעל השטח שלה היהאפשר ליראות גם את הרשיות המקומיות של עיר רגילה, שמשלבת בה את גם עיר הנופש יחד עם כל האטרקציות והמסעדות שבה. אתה יודע מה אני אגיד לך שיצאה לי להיות במסעדה קטנה, שהיא מסעדת דגים ואוכל ימי שיש לה סניף בעיר הנופש שבה הייתי . לי היה טעים לא יודעת מה לך היה טעים למה לא את אומרת לי רק עכשיו שהיה לך טעים ,מה שהזמנת במסעדה עם אוכל ימי.
תגידי אורית מה הזמנת ? הזמנתי ממנות הפתיחה ספינגרול צימחוני , סלט קלמרי ולשתייה פריגת ענבים. תישמיעי הזמנת כמעת כמוני , רק הזמנתי מנה עם צדפים והשאר זה אותו דבר כמעט כמוך . יופי אני יודעת כי ראיתי את התפריט שלך כן כך,ואורית יצאה מהחדר כשהשיחה עם רוני הסתיימה .זאת הייתה השיחה שנימשכה בערך כחצי שעה או אפילו פחות ,שאחריה ההורים שלה שאלו את אורית ביתם ואיפה הוא רוני עכשיו שאמרת שהוא צריך להגיע לצפון.
כרגע אני לא יודעת אבל נידמה לי שהוא בסוצ’י כדי לבדוק את התיכנון של המישחקים מיתקדם . הרי הוא ניבחר לראש הוועדה האולימפית שהחליטה על קיום המעשחקים בסוצ’י.אהה הבנתי אמרה האמא,וכך בעצם יצא שאני לא יראה את רוני חודש או חודש וחצי. תלוי לכמה זמן הוא נסע לסוצ’י בתור אחד ממישתתפי הוועדה שקובעת את בירות המשחקים האולימפיים כל ארבע שנים.
וגם יחד עם כל ארבע שנים מתחדשת ההדלקה של האש ביוון, בעיר גדולה ויפה שניקראת אולימפיה . בה ביער של עצי דפנה בערך שהיוונים מאמינים ששם נולד לו זאוס, אחד הגיבורים של המתולוגיה היוונית אשר היה קשור לספורט. וגם לפי ההגדה היוונית שאומרת שכשהיו עורכים את המישחקים האולימפיים,אז הייתה שביטת נשק וניסיון לאחד את הספורטאים ללא הבדל בלאום ובדת. כי לספורט אין גבולות, ואין את השייכות ללהיות יהודי כי כל אחד יודע שהוא יהודי בנשמה.


חזרה ליצירות
יצוא ל-Word יצוא ל-Word שלח לחבר שלח לחבר גרסה להדפסה גרסה להדפסה

 

  ללא תגובות איזה בילוי / גלי צבי-ויס 11/8/2018
כל היצירות סיפורים שירים ראיונות תחרות מאמרים הודעות אתיקה יוצרים במת דיון פטפטת
בניית אתרים בניית אתרים Media4u | חנות אינטרנטית