סיפורים

עובד המשחרר

אומרים שיש כאלה שעושים מכסף חרא ויש כאלה שעושים מחרא כסף, והנה עובד שלנו שחשב שהמזל שלו בקאנטים התחיל לעבוד סוף סוך והפך להיות בהתחלה עוזר אינסטלטור, זה האינסטלטור שרעבי עם השפם שדומה למברשת אסלה שהולך ומשחרר סתימות מאסלות ומצינורות חצי צול ומכניס שייבה בכל אחד ובסוף לוקח מאתיים שקל וגם מתקין צנרת ניקוז שיהיה בריא, בכל בית כמעט בקרית עקרון וכולם עושים לו קפה ותה ומביאים לו טבין ותקילין ויש לו וילה במזכרת בתיה וחיתן כבר שני בנים בגני בונבון. ועובד שיהיה בריא היה מתלמד אצלו חצי שנה ועשה כל מה שאמר וכל הזמן עמד לידו ובשקט בשקט היה אחר כך רושם את כל הסודות והטיפים, יענת'ו עושה שיעורי בית ומעתיק במבחן בעת ובעונה אחת. ככה גדל אצלו חצי שנה כמו בפעוטון עד שהחליט לפתוח חברה של אינסטלטור בשם "עובד המשחרר" ופתח תיק במס הכנסה וגם שיהיה בריא התחכם והלך ועשה חולצות עם לוגו של עובד המשחרר: ציור שלו מחזיק צינור חצי צול. וגם לא ידע איך לשווק את עצמו כי כולם ביקשו את שרעבי האינסטלטור והוא מצא עבודה רק במושב גינתון וברחובות ולא היה לו אוטו והיה נוסע לאנשים באופניים חשמליות עם ארגז כלים צמוד.

והנה חשב וחיכך בדעתו איך לפרסם את עצמו והחליט לחלק חולצות ובהתחלה חילק לכל השכונה ואחר כך עבר גם ליד הבית של שרית אבודרהם ששוטפת בכל יום שישי את המרפסת בלבוש מאוד צנוע, השם ירחם, ושיש לה בן בשם ליאם שהוא כבר עבריין צעצוע ומסתובב עם גורמטים ומדבר מלוכלך. ושרית שתהיה בריאה לבשה את החולצה וגם לבשה מכנסיים קצרים והלכה לשוק של רחובות וראו אותה בצורה שתהיה בריאה עם חצי ישבן בחוץ ושיער מחומצן וראו מה שכתוב על החולצה שלה ובאמת הזמינו את עובד כמה שיותר, אבל הוא לא הצליח לעקוף את שרעבי שהיה לו ניסיון של ארבעים שנה ובינתיים קנה גם וילה נוספת במושב קדרון, ולעובד לא הייתה עדיין פרנסה בשפע, פעמיים בשבוע, ממש נחל אכזב. והיה גם צריך טיפול שיניים למה השיניים שלו היו כמו אורן חזן בולטות כאלה כמו היפופוטם בספארי של שבדיה, סליחה, בספארי של טנזניה.

והנה, הוא ישב לנוח אחרי שהכניס שייבה לצינור חצי צול בבית של גדי דמתי במושב גינתון ולפני שנרדם שמע על זה שהנשיא של אמריקה בכבודו ובעצמו ינחת מחר בשדה התעופה של בן גוריון זכרו לברכה ורק אחמי"ם מוזמנים ונסתכל בדיוק בעיתון בתמונה על אורן חזן בקזינו בבולגריה וראה שהוא עצמו באמת דומה קצת לאורן האח"מ, זה שדומה ליש לי יש לי מן הקומדי סטור, רק ישים משקפיים של עטלף והלך ואמר לשרית אבודרהם שהוא מתכוון לגייס אותה למשימה עולמית לפרסום האינסטלציה שלו "עובד המשחרר". והיא ביקשה בתמורה פקטה של סיגריות טיים.

ובאמת הוא ושרית אבודרהם נתחזו לאחמי"ם ונסעו על האופניים החשמליות והוא הרכיב אותה במושב מאחורה ונתגנבו לשדה התעופה שמה ליד המסלול והבודקים אפילו לא העיפו מבט בגלל שחשבו שהוא החבר כנסת וגם שם משקפיים של אורן חזן שקנה אותם ב"כל דבר בשקל וחצי" ברחוב הרצל ליד הבסטה של ציון עזרא זה שמוכר כרטיסים למשחק של שעריים. והנה המטוס הגיע ועשה רעש גדול והפמלייה של הראשי מדינה כולל ביבי ואשתו שרה, זו שדומה למיסיס פיגי קיבלו את הפנים שלו. ובא השיכנאזי הזה טראמפ עם פנים אדומות כמו סלק, למה הגיע מן המדבריות של תימן, והיה לו שיער אדום כמו עשו של אדום וחליפה יפה והוא מתקרב לביבי ולוחש לו באינגלית שהוא שמח לראות אותו וכל המצלמות מתקתקות תק תקה ואז עובד ושרית ניצלו את ההתרגשות והורידו את החליפות ונשארו עם חולצת טריקו של "עובד המשחרר" ועובד ניגש לטראמפ ולחץ לו את היד ושרית נעמדה מהצד עם החולצה ועם חיוך של מיליון גו'בות ועובד קירב את הסמרטוטופון ועשה סלפי לשלושתם אבל ביבי שיהיה בריא ניסה להוריד לו את זה מהיד אבל לא הצליח כי פספס את המומנטום. והטראמפ עשה פרצוף נבוך ואחרי הצילום עם עובד ושרית שאל מה כתוב על החולצה שלהם וביבי אמר שזה מישהו שעובד באינסטלציה וטראמפ לחץ את היד של עובד ואמר שהוא צריך אינסטלטור אצלו בבית הלבן למה כבר שבוע שאין זרימה של מים אצלו במקלחת כי היא סתומה בשערות. אבל עובד שהבין מעט אינגלית אמר שהוא צריך פרנסה ברחובות ובקרית עקרון וביבי לחש לו שיסתלק לו מהעיניים למה הוא ישלח עליו את מירי רגב ושרית שהיה לה פה של אינסטלטורית צרחה:

"למה מי זו מירי רגב, אני שמחה אותה בכיס הקטן שלי, קאט דב בולשיט"

ושניהם הלכו משם

ומאז הפרנסה הייתה בשפע.

ופתאום עובד הרגיש לטמה בפרצוף והתעורר מחלומו וראה יתוש מדרוב מעקצץ לו את האף והסתכל בשעון וראה שעברו עשרים דקות וחש לתקן השייבה בצינור לפני שגדי דמתי לא ישלם לו ובחדשות שמע שאורן חזן באמת הצטלם עם טראמפ שיהיה בריא ולקח לו את הרעיון.

תגובות

גלי צבי-ויס / אורן חזן וטראמפ / 23/05/2017 16:52
יום טוב צבי / הומור / 24/05/2017 07:00