פוסטים

"להתרגש כל יום מחדש

 

בכל אחד מאתנו קיים הרצון להיות מחובר, יש בנו כמיהה למשהו שימלא אותנו ונחווה אושר, וכך יתכן שנבין את מהות הקיום שלנו.

אך כל זה למה???

כדי לענות על שאלות מסוג זה ראשית עלינו להבין שהגוף הפיזי שלנו מגדיר את הנשמה, הנשמה היא המקום הפנימי שיודע, האינטואיציה !!, אך ללא גוף היא אינה יכולה לממש את עצמה כבן אנוש ולחוות מצבים רגשיים ונפשיים. מדוע זה חשוב? כי זו היתה הבחירה שלנו, זה מה שביקשנו לחוות על מנת לקדם תהליך נשמה אישי. המקום החיצוני הינו היקום, הבורא, האל או כפי שנבחר לקרוא לו לפי אמונתנו האישית.

ראשית חשוב ביותר להבין שכל אחד מאתנו הוא ייחודי, אחד ויחיד, שונה ומיוחד, שבא לתת משהו נפלא לסימפוניה הגדולה שנקראית חיים, ולכן עלינו להתעורר אל מול היחודיות שבנו ולהעיז להיות מי שבאנו להיות. הרצון להיות בדיוק כמו כולם והפחד לממש את מה שבאנו להיות כי יתכן ונראה חריגים ושונים, הוא זה שחוסם את ביטוי היצרתיות האישית שלנו.

 

מהו אותו חיבור אנרגטי בין חוץ לפנים, ומדוע לעיתים הזרימה אינה תקינה ומתעוררות בעיות ומחלות, חוסר שביעות רצון ואולי אף ויתור על החיים?

ניתן להשוות את החיבור לחוט חשמלי . כשהתקע מחובר לשקע יש זרם חשמלי. כשכל אחד מהם בנפרד קיים נתק, לא מתקיימת זרימה ולכן אין חיבור.

נוכל לדמיין שלאורך הגוף שלנו עובר חוט חשמלי מהרגליים עד לקודקוד ממנו הוא יוצא ומתחבר ליקום.

ביקום קיים השקע ועלינו להעביר רטט מסויים כדי שהתקע שבנו יוכל להתחבר ולקבל אינפורמציה נכונה וזורמת מבחוץ פנימה, ומבפנים החוצה.

היקום מקיים את סך הדיבור שלנו. כל מה שמופיע מולנו זו הבקשה הפנימית שלנו. אם נדע לבקש נכון ולממש באמת את רצונותינו וכמובן נהיה מחוברים, את שביקשנו נקבל, ונדע שהתקע מחובר לשקע, אנחנו והיקום אחד ומתקיימת ביננו זרימה והעברת מסרים תקינה.

 

איך נוכל להבין את הרטט של החיבור? מה עלינו לעשות כדי שנהיה מחוברים?

התשובה לכך היא  ה-ת-ר-ג-ש-ו-ת !! – עלינו להתרגש כמה שיותר!! התחושה של התרגשות בגופנו, היא החיבור.

 

מה מעורר בנו התרגשות? מתי לאחרונה התרגשנו? וכיצד נוכל באופן מודע ויומיומי להתרגש?

חמשת החושים שלנו עומדים לרשותנו על מנת שנחוה התרגשות. ככל שנחדד יותר את חושינו נלמד להיות מחוברים ומודעים לעצמנו, וכח החיים שבנו שכולל שמחה, אהבה, בריאות, רצון לתת ולקבל, יחודיות- יצירתיות וחיבור לרוח החופשית יוכל להתקיים ביתר שאת.

נחדד את חושינו על ידי כך שנהפוך למודעים. נראה בעינינו מראות חדשים, נשמע באוזנינו צלילים מנגינות וקולות אהובים ומרגשים, נתחבר לאחר דרך מגע, נאכל בריא ונחדד את חוש הטעם,  נתחבר לניחוחות וריחות שיעוררו משהו חדש ויזכירו מקום ישן שריגש ומילא את הלב, נחיה במלאות. נזכור מהם רצונותינו ונגלה שהדרך לממשם מלווה בהמון התרגשות, שמחה וחבור לכוח הפנימי שלנו.

 

 

כשנעורר בתוכנו את ההתרגשות זה יהיה האות והסימן שאנחנו מחוברים, שמחים מאושרים ובתוכנו מתקיימת זרימה תקינה שמאפשרת בריאות לגוף הפיזי, שמחה ואהבה לנשמה, וכמובן חיבור ליקום וכל מה שהוא רוצה לתת לנו.

מסביבנו קיימים אנשים שחייהם מרגשים, הם צעירים ברוחם, בריאים בגופם, מלאים באנרגיה ורצון לחיות, הולכים בדרכם באומץ, שונים וייחודיים ואין זה משנה מהו גילם הכרונולוגי. מתקיימת בתוכם זרימה תקינה בין החוץ לפנים בין הפנים לחוץ.

לכל אחד מאיתנו יש את הבחירה לקיים את דרכו הייחודית, לאפשר ביטוי יצירתי אישי, וניתנת האפשרות לחיות באומץ, בריאות ואושר !!

 

 

תגובות