הודעות

נאום קמלוט

זה ערב מרגש מאוד עבורי, לראות אתכם כאן ובעיקר לראות כאן את ריקי. אישה אצילה בעיני, הראויה להערכה רבה. אישה, שיודעת לקחת את הדברים בפרופורציה ואת כל התחרות הזו רק כספורט. מאוד ריגשת אותי בבואך לכאן, באמת!

 

אני רוצה לומר, שידעתי כמה פסגות בקריירה שלי: פרמיירות של סרטים, השקות של ספרים אבל אין ספק, שזו אחת מהן- אם לא הגדולה שבהן.

 

אז- ערב טוב לכולם, ערב טוב לחברי "דרך המילים",

לפני שאספר לכם, איך הערב הזה יהיה בנוי ואודה לכמה אנשים שמלווים אותי בדרך שלי, אני רוצה לדבר אתכם על חברות.

 

חברות, היא לא סתם מושג בעיני. אני אישית מעניקה את התואר הזה למעט מאוד אנשים בחיי. וגם כשאני עצמי, חברה של מישהו, אני טוטאלית, לא מכירה גוונים בנושא הזה. (ואני מדברת על חברות כמובן, לא על ידידות, שזה מונח אחר לגמרי).

ובעיני, אתם אחד הדברים הכי קרובים לחברות. ומיד אומר לכם גם למה.  

 

אתם יודעים, יש חברים במועדון שופרסל, יש חברות במועדון ספורט, יש חברים בקופת חולים. אבל חברים ב"דרך המילים", זה סיפור שונה לגמרי.

ועכשיו אני מגיעה ל"למה"?

בגלל נושא השיתוף. שיתוף פנימי כן ואמיתי, הוא בסיס לחברות. או לפחות לתחילתה של ידידות מופלאה.

כי בעצם, דרך היצירות שלכם אני מכירה אתכם די טוב ואתם מכירים אחד את השני. חלק גדול מן היצירות באתר, הן חוויות חיים, רגשות הכי כואבים והכי כמוסים- שלפעמים לא מספרים אפילו לחברים שהם מחוץ למערכת.

אני אישית מרגישה שאני שותפה למחשבות שלכם, לכאבים שלכם, לאהבות, לשנאות ולכל מיני תחושות נוספות. כל אותם דברים שבאים לידי ביטוי ביצירות שלכם.

וגם אני עצמי, משתפת אתכם בחוויות האישיות שלי, בפרטים האישיים מחיי ובמחשבות שלי אודות החיים בכלל.

וזהו בסיס לחברות בעיני! אולי חברות בראשיתה, אבל בהחלט סוג של חברות אמיתית ופתוחה.

אמנם חברות וירטואלית עד כה, אלא שהיום גם נחשפו חלק מהפנים שמאחורי המקלדת וזה יום מיוחד עבורי. יום מיוחד מאוד. ונדמה לי, שזר לא יבין זאת.

 

בנוסף, אני רוצה לומר לכם- שאני מקבלת מכם המון. המון כוח, המון עניין בחיים והמון השראה. ואני אישית נהנית מכל רגע שהקמתי את האתר הזה והכרתי אתכם ואת כתיבתכם. עם כל הקשיים שיש בזה לפעמים. ויש. והיו גם ויכוחים, מריבות- נחשפנו לכמה בימים האחרונים. וגם זה בסדר. אם נשרוד את אלה...זה המון בעיני.

רציתי שתדעו, שחלק נכבד מסדר היום שלי בנוי סביבכם:  אני ממתינה לבוקר לקום ולקרוא את היצירות שלכם, לא עומדת בפיתוי ונכנסת עוד כמה פעמים במהלך היום.

אתם מבחינתי, החיבור לאנושיות. ויש לי תחושה שהצלחנו ביחד ליצור כאן משהו אחר. משהו חברי, אנושי, משפחתי אפילו, הייתי אומרת מבלי לחטוא לאמת. 

כן, ללא ספק, אתם בשבילי חום אנושי.

ועל כך רציתי להודות לכם בראש ובראשונה. להודות לכם שאתם קיימים, שאתם חלק מחיי, חלק מדרך המילים וגם על-כך שבאתם לכאן הערב.

 

בהמשך לתודה הזו לכם, אני רוצה להודות לרווי רז- מאקסליבר קונסלטינג- שהיא בראש ובראשונה- חברה אישית ואמיתית שלי. אך גם הדרייב שמאחורי. הפייה הפרטית שלי, שמממשת את כל החלומות שלי. ואתן לכם דוגמה למה אני מתכוונת "מממשת חלומות". כשהתחלנו לדבר על המסיבה הזו, רווי שאלה אותי: "מה את רואה בדמיון? איך נראה המקום שבו את רואה את המסיבה מתקיימת?"

ועניתי לה: "אני יודעת, משהו כמו קמלוט הרצליה".

אז אצל רווי, אין משהו כמו...יש את הדבר האמיתי והנה אנחנו כאן.

נכון או לא, רווי?

היא גם זו שהשיגה עבורכם את מרבים הפרסים הנהדרים האלה.

אז תודה אישית לך רווי.

 

-אני רוצה להודות למשפחה שלי, שמקבלת בהבנה את העיסוק הזה שלי.

 

-לנגה קליין- המנהלת הטכנית של האתר. שכרגע עדיין לא כאן, כי היא בלימודים כרגע, תגיעה מעט יותר מאוחר. לכן בעצם, אני יכולה להודות לה, כי היא הזהירה אותי, שאם אזכיר אותה אפילו במילה, היא תהרוג אותי. אז זה רק בינינו התודה הזו. ואני בטוחה שלא תגלו לה.

 

-אני רוצה להודות גם לביתיה שלו- חברה שמלווה אותי בכל הדרך הזו, היא גם סייעה לי בבחירת נושא התחרות ובעוד דברים נוספים.

ולבסוף אני רוצה להודות לכל מי שסייע בידי ספציפית בערב הזה: לעובד הישראלי-שמכר את הכרטיסים עבורכם, לשרון נחום- שהובילה אתכם למקום בשלווה ובביטחון, לאמיר אופק – יד ימיני בערב הזה וכמובן לכל השופטים המכובדים שעוד מעט נכיר אותם.

 

 

אז איך הערב הזה יהיה בנוי:

מיד נהנה, ממופע של כעשרים וחמש דקות, של חברי האתר, הכותבים בדרך המילים. חלקם יקראו שירים וחלקם ישירו שירים שהלחינו בנוסף לכתיבת המילים.

אחר- כך יעלו השופטים על הבמה ויפרטו מיהם שלושת הזוכים בכל קטגוריה.

חלוקת הפרסים, מידי נציגי החברות שבנדיבותם נתנו לכם פרסים שאין באף אתר אחר.

ולבסוף, מסיבת הריקודים המדליקה עם הדי ג'יי אסף...

 

 

 

תודה לכולם על ההקשבה ואני בטוחה שנעביר ערב של כייף ביחד.

==========================================

תגובות